اخبار و بلاگ

برون سپاری پروژه یا سفارش پروژه

برون سپاری پروژه یا سفارش پروژه توسط گتنا

در دنیایی که هر روز به صورت مداوم تکنولوژی‌های ارتباطی با قدرت بیشتری رشد می‌کنند و امکان برقراری ارتباط را راحت‌تر کرده‌اند، برون سپاری آنلاین روز به روز رو به افزایش است و کمک بسیاری در کسب و کارها و پیشرفت آنها شده است. برون سپاری پروژه یا همان سفارش پروژه به هنر برنامه نویس و رزومه کاری او بستگی دارد. هنر برنامه نویس در استفاده صحیح از الگوهای اصیل می باشد که هر برنامه نویس حرفه ای این را رعایت می کند یعنی علاوه برمهارت برنامه نویسی و کد نویسی نیاز دارند که یک سری مهارت های جانبی نیز بلد باشند که استفاده از معماری و الگوی طراحی مناسب یکی از آنهاست.

عبارت الگوهای طراحی" Design Pattern" یعنی  از راه حل های استاندارد و اصولی برای مسائل مشترکی که در طراحی و پیاده سازی نرم افزار برای تیم های نرم افزاری اتفاق می افتد. در مهندسی نرم افزار یک الگوی طراحی، یک روش حل قابل تکرار برای مسائلی هست که عموماً در طراحی نرم افزار با آن برخورد می کنیم. یک الگوی طراحی یک قالب یا شرح برای چگونگی حل مسائلی است که می تواند در شرایط مختلف استفاده شود. در نتیجه الگوی طراحی، راه حلی است که برای مستند سازی ارزشمند تشخیص داده شده است، بطوریکه توسعه دهند گان دیگر می توانند آن را در حل مسائل مشابه به کار ببرند. همانگونه که طراحی شی گرا ادعا می کند که استفاده مجدد از کتابخانه ها و قطعات را افزایش می دهد، ادعا می شود که استفاده از الگو های طراحی، استفاده مجدد از کتابخانه ها و قطعات را افزایش می دهد. پس در نتیجه الگو ها تکنیک هایی هستند که افراد زمانی از آنها برای حل مسائل خاص استفاده کردند و به عنوان راه حل های خوب شناخته شده اند. سپس این تکنیک ها مستند سازی شده اند تا توسعه دهندگان هنگام برخورد با مسائل مشابه از این مستندات استفاده کنند و مسائل خود را حل کنند.

الگوهای طراحی یا  Design Pattern ها روشی هستند که باعث می شوند ساختار پروژه ما ساده , قابل گسترش و موثر تر باشند و سرعت اجرا و کیفیت اجرا پروژه را بالا ببرد. که گروه تخصصی نت افزار ایساتیس "گتنا"  تمام این موارد در برون سپاری پروژه ها  با استاندارد های لازم " کد استایل"، سرعت بالا در انجام پروژه و کیفیت اجرا در نظر گرفته و اجرا می کند. برای اطلاعات بیشتر می تواند به شماره 09174734146 تماس حاصل فرمایید.

یکی از مباحث مهم در نظارت بر اجرای پروژه ها نرم افزاری، تعریف حداقل کیفیت موردنیاز پروژه و اطمینان یافتن از برآورده شدن این سطح از کیفیت توسط مدیران و مجریان پروژه می باشد. در باب میزان اهمیت حفظ کیفیت خروجی پروژه ها باید به این نکته توجه داشت که در صورت بروز اختلالات در خروجی پروژه و ایجاد نارضایتی در مشتری، عملکرد کل سازمان و تیم مدیریتی آن با چالش مواجه شده و زیر سوال قرار می گیرد. مجموعه گروه تخصصی نت افزار ایساتیس "گتنا"  با ارائه امکانات متنوع جهت انجام کنترل کیفیت پروژه ها می تواند به عنوان ابزاری مناسبی در راستای مدیریت و تضمین کیفیت پروژه ها و برون سپاری آنها مورد استفاده قرار گیرد.